Kayseri’de bulunan Naret Besi Çiftliği’nde üretilen karkas etler soğuk hava depolarına sahip araçlarımıza yüklenir. Kesimden sonraki gün içerisinde İstanbul’da yer alan Naret Entegre Et Üretim Tesisi’ne getirilir.
Karkaslar burada uzman veteriner hekimlerimiz tarafından bir defa daha kontrolden geçirilir. Bu kontrollerin ardından sadece gerekli tüm standartları karşılayan etler tesise kabul edilir. Tesise kabul edilen karkas etler sıcaklık seviyesi 0/+4 derece arasında tutulan depolarımıza dinlenmeye alınır.
Depolarımıza alınan karkaslar burada 16 saat boyunca dinlenmeye bırakılır. Dinlenme işleminin sona ermesinin ardından el emeği ile ileri teknolojinin birbirlerini kusursuz bir uyumla tamamladıkları üretim hattına alınır.
Etler, üretim hattının ilk aşamasında uzman kasaplarımız tarafından el emeği ile kusursuz bir özenle kesilir. İkinci aşamada ise ileri teknolojiye sahip makinalarımız tarafından işlenerek sofranıza ulaşan lezzet harikalarına dönüştürülür.
Elde edilen etler dış etkenlerden korunmaları için önce vakumlama hattında içinde hava kalmayacak şekilde vakumlanır. Daha sonra kurumsal siparişlere ve doğrudan satış ürünlerine dönüşmelerini sağlayacak şekilde paketlenerek sizlerle buluşmaya hazır hale gelir.