Vizyon

Naret, 1960’lı yıllara dayanan bir kasaplık geleneğinin mirası üzerinde yükselen bir markadır. Kasaplık mesleğinin erbabı olan birinci kuşağımız İstanbul, Atışalanı’nda kurdukları kasap dükkanlarının ardından 1970 yılından itibaren Naret’i kurmuş, entegre et üretimi üzerine odaklanmıştır.

Kurulduğumuz günden beri geleneksel üretim alışkanlıklarımızı koruduk, çağımızın gereği olan insan kaynağı ve teknoloji yatırımları ile kendimizi sürekli olarak geliştirdik.

Bugün, geride bıraktığımız 50 yılın ardından, Kayseri’de yer alan Naret Besi Çiftliği, İstanbul’da yer alan Naret Entegre Et Üretim Tesisleri ve yine İstanbul’da bulunan Naret Et Market’ler gibi modern tesislerimizde, uzman personelimizle, en gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz.

Misyon

İşlenmiş, paketlenmiş ya da farklı siparişler için özel olarak hazırlanmış ürünlerle hem ailelere hem de işletmelere en kaliteli, en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri sunuyoruz.

Yarım asırlık tecrübemizle sofralara bereket katmak için çıktığımız bu yolculuğun her adımını özenle planlıyoruz. Bir aile geleneği olan değerlerimizi geleceğe taşımak için ilk günkü heves ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.