Politikalarımız

Size en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri sunmak için…

Üretim Politikamız: Uzman insan kaynağı ve ileri teknolojiyi bir araya getirerek her zaman en kaliteli, en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlara tüketicilere ulaştırmak. Standartları korumak için tüm besi ve üretim süreçlerini düzenli olarak kontrolden geçirmek.

İnsan Kaynakları Politikamız: Nitelikli iş gücüne önem vererek uzman çalışanlardan hizmet almak. Çalışanlarımızın uzmanlık seviyelerini korumalarını ve geliştirmelerini sağlamak için gerekli eğitimleri almalarına öncülük etmek. Bu alanda çalışmak isteyen genç insan kaynağı yetiştirmek.

İş Güvenliği Politikamız: Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini her zaman ön planda tutmak, kazaları ve mesleki hastalıkları önlemeye yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.

Çevre Politikamız: Besi ve üretimin tüm aşamalarında çevre yasalarına uyumlu çalışmak, doğaya herhangi bir zarar vermemek için çevre koruma ve atık yönetimi çalışmaları gerçekleştirmek. Tesislerimizde tükettiğimiz enerjinin en etkin şekilde kullanımını sağlamak.

Bilgi Güvenliği Politikamız: Kişisel verileri KVKK ‘ya uygun olarak korumak. Tüm çalışanlarımızı, paydaşlarımızı bilgi güvenliğiyle ilgili uygulanabilir gereksinimleri karşılamaya yönlendirmek.