Yarım Asırlık
Tecrübe İlk
Günkü Kalite
Kasaplıktan gelen aile geleneğimizi %100 yerli besi ve modern üretim teknikleri ile geleceğe taşıyoruz.
Marka Hikayesi
Her Zaman Doğal
Her Zaman Modern
Kayseri’deki Naret Besi Çiftliği’nden İstanbul’daki Naret Entegre Et Üretim Tesisleri’ne uzanan bir yolculuktan geçen ürünlerimiz ile sofralara bereket katıyoruz.
Besi Çiftliği Üretim Tesisleri
Hem Evlere Hem
İşletmelere Lezzet
Garantisi
Yüksek standartlardaki üretim tesislerimiz ve soğuk zincir ulaşım sistemimiz ile Türkiye’nin en büyük işletmelerine de hizmet sunuyoruz.
Perakende Ürünler Toptan Ürünler

naret "iyi et" ekosistemi

%100 Yerli Besi

Üretimde kullanılan etler her zaman Kayseri’de yer alan Naret Besi Çiftliği’nden gelir. Belirlenen ırk ve cinsler arasından tek tek seçilen hayvanlar, hayvan refahı düşünülerek tasarlanan besi çiftliğinde, deneyimli bir ekibin gözetiminde, uzman veterinerler eşliğinde, doğal yemlerle beslenir.

50 Yıllık Naret Tecrübesi

Naret, kasaplıktan gelen aile geleneğinin oluşturduğu değerleri çağımızın gereği olan insan kaynağı ve teknoloji yatırımları ile geleceğe taşır. Size en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri sunmak için özenle çalışır.

Tam denetim, Tam Kontrol

Naret Besi Çiftliği’ndeki hayvanların rasyon hesaplamaları günlük olarak yapılır, sağlık durumları uzman veterinerler tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Kesim ve soğuk zincir transferin ardından ulaştıkları entegre et üretim tesislerinde ikinci bir uzman veteriner kontrolünde geçerek üretime kabul edilir.

Hızlı Sirkülasyon Taze Ürün

Gerekli büyüklüğe ulaşan hayvanlar uluslararası standartlardaki kesim tesislerinde İslami usullere uygun şekilde kesilir. Frigofirik soğuk zincir tırlarla aynı gün İstanbul’daki entegre et üretim tesisine gönderilir. Kontrol, dinlendirme ve kesim aşamalarının ardından en kısa sürede tüketime hazır hale gelir.

Naret Besi Çiftliği

Sofralara bereket katmak için çıktığımız yolculuğun ilk durağı Kayseri’de yer alan Naret Besi Çiftliği’dir.
Daha Fazlasını Gör

Naret Üretim Tesisleri

Yolculuğumuzun ikinci durağı İstanbul’da yer alan Naret Entegre Et Üretim Tesisi’dir.
Daha Fazlasını Gör