Hakkımızda

Tarihçe

Naret sektöründeki ilk adımına 1963 yılında Atışalanı Et Pazarı ismi altında küçük bir kasap dükkanı olarak başlamıştır. Bu küçük kasap dükkanı Naret ‘in ilk müşterileriyle tanışmasını sağlayıp lezzet köşesini ilk tanıttığı yerdir. Bu adım elli yılı aşkın birikimi geride bırakarak, kuşaktan kuşağa süre gelerek firmamızı zirveye taşımıştır. Elli yıllık serüvende geçmişten günümüze Naret, bünyesinde bir çok markayı kapsayan güçlü bir kurumsal yapıya dönüşmüştür. 


Naret geleneksel imalathanelerden modern tesislerde üretime geçerek kaliteden ödün vermeden yeni bir süreç başlatmıştır. Bu başlayan süreçte art arda yenilikçi adımlar atmıştır.
Naret doğal sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle lezzete verdiği önem sayesinde tüketicinin her zaman tercihi olan marka haline gelmiştir.  

 

VİZYONUMUZ

Naret Müşterilerce arzulanan hizmetleri, şirket anlayışı içinde en üst standartlarda sağlarken, diğer yandan müşterilerine maksimum hizmeti sunmaya yönelik olarak çevre ve toplum duyarlılığı içinde bir şirket yaklaşımı çerçevesinde yatırımlar yapan, tüm faliyetlerinde insan sağlığını en ön planda gözeterek çalışan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim gerekliliğini benimseyip, Dünya ve Türkiye'deki yenilikleri yakalamak, şirkete olduğu kadar Ülkemize de yararlı yatırımlar yapmak, şirketin kaynaklarını riske etmeden müşterilerimize sonsuz hizmet sunmak.

Temel Değerlerimiz

Bizi biz yapan temel değerlerimizdir. Bu değerleri en üst düzede uygulayarak %100 Mükemmelliğe ulaşıyoruz.

100%

Dürüstlük ve Şeffaflık

100%

Sorumluluk

100%

Müşteri ve Çalışanların Memnuniyeti

100%

Mükemmellik

Diğer Markalarımız